Deze Citroën C5 X met 9.029 km op de teller, heeft het bouwjaar 2022 en heeft als transmissie automaat. De uitvoering is: 1.6 Plug-in Hybrid 225 Shine Navi-Camera voor/achter-Schuif/kanteldak-El. achterklep
U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze Citroen C5 X. Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Fijn, zo'n elektrisch bediend glazen panorama dak en die superhandige elektrisch bedienbare achterklep. En dan krijgt u het lederen interieur er ook nog bij! In de verwarmbare voorstoelen zitten is elke keer een welkom gevoel. De massagefunctie doet daar nog een schepje bovenop. Neem plaats achter het stuur en ervaar de weldaad van de comfortstoelen. Natuurlijk kunt u zonder. Maar waarom? Lekker toch, zo'n verwarmd stuurwiel? Bij de uitrusting van deze Citroen horen onder meer LED koplampen, geluidsisolerende ramen, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Deze auto is voorzien van een digitaal dashboard waarmee u de cockpit-interface kunt personaliseren. Met de 360 graden camera kunt u elk obstakel of gevaar rondom de auto detecteren, wat uw veiligheid verhoogt. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. U weet altijd hoe de auto eraan toe is dankzij Connected Services. Ook handig voor de garage en de wegenwacht. Even de app uitlezen en klaar! Met spraakbediening of de knoppen op het stuur regelt u het audiosysteem en het navigatiesysteem, terwijl u uw blik op de weg gericht houdt. De audio-installatie biedt daarbij glasheldere ontvangst dankzij DAB-ontvangst. U bent in deze Citroen ook voorzien van automatische airconditioning, draadloos opladen, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.
Deze Citroen biedt u niet alleen comfort en rijplezier, maar ook veiligheid. Actieve veiligheidssystemen houden voor u de weg in de gaten en reageren op onvoorziene situaties voordat u dat kunt. Net als in een straaljager kunt u altijd vooruit blijven kijken. De head-up display zorgt dat uw ogen geen seconde hoeven af te dwalen en projecteert alle benodigde info op de voorruit.. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie in deze Citroen. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. De auto is ook uitgerust met accident avoidance system, forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
U bent van harte welkom om deze auto te komen bekijken, neemt u snel contact met ons op?
= Bedrijfsinformatie =
Autobedrijf Spronken is sinds 1957 een familiebedrijf in Beek. Gespecialiseerd in Citroën, Peugeot en DS, bieden wij auto’s, onderhoud en reparaties met topservice. Betrouwbaarheid en klanttevredenheid staan voorop. Welkom bij autobedrijfspronken.nl
Onze auto's jonger dan 10 jaar en < 125.000km krijgen 12 maanden Bovag garantie.
De kosten van dit zekerheidspakket zijn €595,- :
- 12 maanden BOVAG garantie
- Onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant
- Minimaal 11 maanden APK
- Volledige poetsbeurt exterieur en reiniging interieur
- Minimaal halfvolle tank brandstof
- Incl. mat-set en veiligheidstas (hesjes, gevarendriehoek, lampenset)
- Laatste nieuwe Navigatie kaarten, i.g.v. TomTom systeem.