Deze DS DS 3 met 19.655 km op de teller, heeft het bouwjaar 2022 en heeft als transmissie automaat. De uitvoering is: E-Tense Performance Line+ 50 kWh Navi-Camera-Stoelverwarming
€ 492,- excl. BTW € 595,- incl. BTW
Met een auto als deze DS 3 komt u absoluut goed voor de dag. Koude start? Niet met de verwarmbare voorstoelen! De geavanceerde matrix LED-verlichting in de koplampen levert maximaal helder zicht en past zich subtiel aan zodra er een tegenligger komt. Zonder lichtkwaliteitsverlies! In deze DS profiteert u onder andere ook van: 18 inch lichtmetalen velgen, geluidsisolerende ramen, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Met het digitale dashboard kunt u de cockpit-interface naar uw voorkeur instellen. Onder alle omstandigheden perfect zicht op wat zich achter de auto afspeelt: de achteruitrijcamera zorgt ervoor! Dankzij de spraaksturing bedient u verschillende functies zonder uw handen van het stuur te halen. Navigatie, onderhoudsstatus, vergrendeling, audio... de mogelijkheden van remote services zijn haast oneindig. Ook deze auto laat zich bedienen en analyseren via uw smartphone! Van A naar B zonder omwegen: altijd uw eigen navigatiesysteem aan boord! En dan is deze auto ook nog eens voorzien van automatische airconditioning, DAB ontvangst, regensensor, cruise control, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.
Tijdens de rit wordt u als bestuurder ondersteund door verschillende systemen die de weg en uw omgeving in de gaten houden. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden. De verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. Accident avoidance system is een pre crash systeem. Het systeem helpt u om een dreigende aanrijding te voorkomen. In deze DS vinden we verder een hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Heeft u serieus interesse in deze auto? Bel of mail ons dan voor een afspraak.
Autobedrijf Spronken is sinds 1957 een familiebedrijf in Beek. Gespecialiseerd in Citroën, Peugeot en DS, bieden wij auto’s, onderhoud en reparaties met topservice. Betrouwbaarheid en klanttevredenheid staan voorop. Welkom bij autobedrijfspronken.nl
Onze auto's jonger dan 10 jaar krijgen 12 maanden Bovag garantie en worden geleverd met het uitgebreide "zekerheidspakket". Bijkomende kosten hiervoor zijn €595.-.
Elektrisch rijden met zekerheid!
Al onze EV’s worden standaard geleverd met een onafhankelijk batterijcertificaat van Aviloo. Zo weet je precies wat de conditie van de accu is en kom je niet voor verrassingen te staan. Transparant, betrouwbaar en zorgeloos de weg op!
- 12 maanden BOVAG garantie.
- Onderhoudsbeurt inclusief distributieriem uitvoeren volgens onderhoudsschema fabrikant.
- Minimaal 11 maanden APK.
- Volledige professionele poetsbeurt exterieur en reiniging interieur.
- Minimaal halfvolle tank brandstof en of volle EV batterij.
- Incl. mat-set en veiligheidstas (hesjes, gevarendriehoek, lamp-set enz.).
- Laatste nieuwe Navigatie kaarten, i.g.v. TomTom navigatie-systeem.