Deze DS DS 7 met 97.977 km op de teller, heeft het bouwjaar 2020 en heeft als transmissie automaat. De uitvoering is: Crossback E-Tense 4x4 So Chic Leder-Stoelventilatie-Navi-Camera-Keyless
€ 492,- excl. BTW € 595,- incl. BTW
Ontspannen en zorgeloos autorijden, dat doet u met deze DS 7 Crossback. Met een viercilinder motor en een automatische transmissie beschikt deze DS over uitstekende prestaties. Veel leuke extra's heeft deze auto. Om maar wat te noemen: de elektrisch bedienbare achterklep en het stijlvolle lederen interieur. Lang onderweg zijn kan een behoorlijke uitdaging zijn voor rug en schouders. Daarom zijn de verwarmbare voorstoelen voorzien van een weldadige massagefunctie. Schouders en onderrug krijgen een VIP-behandeling door de comfortstoelen. Xenonverlichting zorgt in het donker voor beter zicht. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer LED koplampen, trailer assistent, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Begeef u op de geweldige rit door de digitale wereld van mobiliteit waar alles wat u wenst voor comfort en veiligheid, wordt geprojecteerd op het digitale dashboard. Spraaksturing is onderdeel van de uitrusting van deze auto. Met uw stem kunt u de belangrijkste voertuigfuncties bedienen. Ingericht op Connected Services, voor een nog veiligere en comfortabelere rit. Kaartlezen is verleden tijd, dankzij het aanwezige navigatiesysteem. Of het buiten nu warm is of koud, dankzij electronic climate control is het binnen altijd behaaglijk. De uitrusting van deze DS is met DAB ontvangst, parkeersensoren achter, regensensor, cruise control, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel behoorlijk compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze DS 7 Crossback samen. In het instrumentarium laat de verkeersborddetectie de actuele verkeersborden zien. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. Actieve dodehoekdetectie waarschuwt als een ander voertuig zich in uw dode hoek bevindt. Dit verkleint de kans op een aanrijding. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze DS bovendien accident avoidance system, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Om deze auto echt te ervaren, moet u beslist een proefrit maken. Mail ons nu of bel ons, dan maken we snel een afspraak.
Autobedrijf Spronken is sinds 1957 een familiebedrijf in Beek. Gespecialiseerd in Citroën, Peugeot en DS, bieden wij auto’s, onderhoud en reparaties met topservice. Betrouwbaarheid en klanttevredenheid staan voorop. Welkom bij autobedrijfspronken.nl
Onze auto's jonger dan 10 jaar krijgen 12 maanden Bovag garantie en worden geleverd met het uitgebreide "zekerheidspakket". Bijkomende kosten hiervoor zijn €595.-.
Elektrisch rijden met zekerheid!
Al onze EV’s worden standaard geleverd met een onafhankelijk batterijcertificaat van Aviloo. Zo weet je precies wat de conditie van de accu is en kom je niet voor verrassingen te staan. Transparant, betrouwbaar en zorgeloos de weg op!
- 12 maanden BOVAG garantie.
- Onderhoudsbeurt inclusief distributieriem uitvoeren volgens onderhoudsschema fabrikant.
- Minimaal 11 maanden APK.
- Volledige professionele poetsbeurt exterieur en reiniging interieur.
- Minimaal halfvolle tank brandstof en of volle EV batterij.
- Incl. mat-set en veiligheidstas (hesjes, gevarendriehoek, lamp-set enz.).
- Laatste nieuwe Navigatie kaarten, i.g.v. TomTom navigatie-systeem.